KILKADZIESIĄT METRÓW OD PLAŻY

Serdecznie zapraszamy do No 155. pięknego obiektu wybudowanego w stylu skandynawskim – apartamenty Pobierowo. Noclegi oferujemy Państwu w wyjątkowych apartamentach przy wyjściu na plażę, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Mając na celu zapewnienie naszym gościom pełnego wypoczynku offline celowo rezygnujemy z usługi WiFi. Komfortowe mieszkania dają naszym gościom swobodę jak niezależne domki. Pobierowo jest nadmorską oazą, a nasz obiekt pozwoli gościom cieszyć się urlopem w pięknym otoczeniu. Jedynie 100 metrów od plaży!

100M OD PIASZCZYSTEJ PLAŻY

SPOKOJNA CZĘŚĆ POBIEROWA W OTOCZENIU LASÓW

WYSOKI STANDARD ORAZ KOMFORT

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Idealna lokalizacja, blisko plaży oraz oddalona od głównej ulicy miasteczka. Domek przestronny, czysty, bardzo dobrze i elegancko wyposażony."

 

Joanna

„Domek jest przestronny, dobrze urządzony. Łóżka wygodne a nad nimi okna dachowe przez które można podziwiać gwiazdy. Domek pachnie świeżością oraz jest utrzymany w czystości. Obiekt zlokalizowany od razu przy dróżce na plażę (200 metrów do plaży). Wielki pozytyw!”

 

Ania

„Domki No.155 znajdują się bardzo blisko morza. Wyposażenie zgodne z opisem. Parking ok. Do dyspozycji jest parawan i 2 leżaki. Ogólnie jest cicho i spokojnie więc świetnie się wypoczywa. Do centrum jest kawałek ale spacer po całym dniu na plaży jest super. Polecam!”

 

Dawid

ZAPYTAJ O 

DOSTĘPNOŚĆ

Nowe pole

DOMKI POBIEROWO NUMER 155

INFORMACJE

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym z furtkami zamykanymi na klucz, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom i ich dzieciom.

DOJAZD