NADMORSKA PLAŻA W POBIEROWIE

Do największych atrakcji jednej z najbardziej znanych i najładniejszych miejscowości polskiego wybrzeża – jaką jest oczywiście Pobierowo – można zaliczyć z pewnością piękną, czystą i chronioną w sezonie plażę. Na plaży w Pobierowie, co roku, odbywa się cykliczna impreza pod nazwą Akademia Słońca.

DOMEK DO GÓRY NOGAMI W POBIEROWIE

Coraz częściej spotykane w całej Polsce są domy stojące na głowie. I taki dom stanął też w Pobierowie – jest to Magiczny Domek przy jednej z głównych ulic miasta. Jest w pełni umeblowany, co dodatkowo potęguje efekt obrócenia wszystkiego do góry nogami. Wchodząc do środka należy być przygotowanym na to, że nasz umysł dozna szoku, a poczucie równowagi zostanie zaburzone. Ale mimo wszystko taki spacer po suficie zapewni nam niezapomniane wrażenia. Nie wspominając o zabawnych zdjęciach.

PAPUGARNIA W POBIEROWIE

Odwiedzając Papugarnię w Pobierowie będą mieli Państwo okazję, aby z bliska, na wyciągnięcie ręki, przyjrzeć się tym wspaniałym, egzotycznym ptakom, nakarmić je i może nawet dotknąć lub wziąć na ręce – pod warunkiem, że papuga też będzie miała na to ochotę. Tak czy inaczej możliwość obcowania z tymi pięknymi stworzeniami zapewni niezapomniane przeżycia dzieciom i dorosłym. Całość doskonale uzupełnia przewodnik, który dzieli się z odwiedzającymi swoją rozległą wiedzą na temat tych mądrych zwierząt.

PARK LINOWY W POBIEROWIE

Dla wczasowiczów lubiących spędzać aktywnie czas i to w dodatku na wysokości, super atrakcją będą 2 parki linowe, które znajdują się w Pobierowie. Jest to idealna atrakcje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób. Tu na pewno nikt nie będzie się nudził. Wizyta w parku linowym to super pomysł na spędzenie wolnego czasu, zarówno podczas rodzinnych wakacji, jak również w czasie urlopu z przyjaciółmi.

100M OD PIASZCZYSTEJ PLAŻY

SPOKOJNA CZĘŚĆ POBIEROWA W OTOCZENIU LASÓW

WYSOKI STANDARD ORAZ KOMFORT

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Idealna lokalizacja, blisko plaży oraz oddalona od głównej ulicy miasteczka. Domek przestronny, czysty, bardzo dobrze i elegancko wyposażony."

 

Joanna

„Domek jest przestronny, dobrze urządzony. Łóżka wygodne a nad nimi okna dachowe przez które można podziwiać gwiazdy. Domek pachnie świeżością oraz jest utrzymany w czystości. Obiekt zlokalizowany od razu przy dróżce na plażę (200 metrów do plaży). Wielki pozytyw!”

 

Ania

„Domki No.155 znajdują się bardzo blisko morza. Wyposażenie zgodne z opisem. Parking ok. Do dyspozycji jest parawan i 2 leżaki. Ogólnie jest cicho i spokojnie więc świetnie się wypoczywa. Do centrum jest kawałek ale spacer po całym dniu na plaży jest super. Polecam!”

 

Dawid

ZAPYTAJ O 

DOSTĘPNOŚĆ

Nowe pole

DOMKI POBIEROWO NUMER 155

INFORMACJE

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym z furtkami zamykanymi na klucz, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom i ich dzieciom.

DOJAZD